Boris en Bea

Boris en Bea staan nog aan de voet van hun carrière en hebben ten tijden van het interview een nummer op hun naam staan. Het nummer “Kos iech mer 20 zien” is dus hun eerste nummer dat gelijk goed bij het publiek in de smaak valt.Boris en Bea kwamen bij Dj Maria over als een heel spontaan leuk stel, samen hebben ze een leuke hobby ontdekt, zingen en optreden.
Beide zijn afkomstig uit Maastricht en natuurlijk vroegen we hun naar hun gezinssamenstelling. Bea’s familie is niet muzikaal, ze heeft een jongere zus. Boris heeft een oudere broer. Samen hebben ze 2 kinderen die ten tijden van het interview vol spanning zaten mee te luisteren.

Hun eerste nummer is opgenomen voor de carnaval, uit een stukje gein. Het nummer was bedacht en toen ging het vrij snel. Met de carnaval is dit nummer gepresenteerd in Maastricht. Het was niet Boris en Bea’s bedoeling om van zingen hun beroep te maken, maar meer van de optredens te genieten en er een leuke tijd van te maken. Ze zijn druk bezig met 3 nummers te
bedenken en uit te voeren. Als voorbeeld worden voornamelijk Duitse muziek genomen als inspiratie om te coveren.

Boris en Bea komen zeer zeker nog eens terug en wij zullen hen op de voet volgen. Wilt U meer te weten komen over dit Duo ? Kijk dan op hun website www.borisenbea.nl. Voor boekingen kunt U ook telefonisch contact opnemen onder nummer 06 – 30317435

Verder bedanken wij Boris en Bea voor het geven van dit interview en wensen hun nog veel succes toe.